Detail kurzu

Krizová intervence v každodenní praxi sociálního pracovníka

Připravujeme

Cena 1850,-

Zvládání obtížné životní krizové situace je velkou psychickou zátěží, kterou často není schopen jednotlivec zvládat sám vlastními silami. V tuto chvíli je pro něj velmi důležitá tzv. krizová pomoc. Lektor v kurzu představí tématiku poskytování krizové intervence v oblasti sociálních služeb. Poskytne informace o krizové intervenci, o typech krizí podle způsobu projevu, průběhu a závažnosti.  Osvojíte si základní postupy a techniky krizové intervence, naučíte se základním zásadám vedení rozhovoru při krizové intervenci, způsobu navázání kontaktu, hledání řešení i možnosti ukončení rozhovoru. Seznámíte se s nejčastěji prožívanými emocemi v krizi a osvojíte si jejich zvládnutí. Veškeré získané znalosti a dovednosti uplatníte při své profesní práci s klienty sociální služby a v případ potřeby s následným přesahem do osobního života.  

Školící prostory se nacházejí v městské části Ostrava – Mariánské Hory. Při cestování městskou hromadnou dopravou je nejbližší tramvajová zastávka Daliborova a parkování je možné v přilehlých ulicích dle platných norem města.

V průběhu kurzu je pro Vás připraven pitný režim a drobné občerstvení. V polední přestávce je možné zajít si na oběd do nedalekých restaurací.

Z kurzu si odnesete tištěné studijní materiály a osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávání. Termín a cena kurzu se nyní připravuje, děkujeme za pochopení.

21.11.2024 - 21.11.2024

8:00 - 15:00


Akreditace: A2023/0501-SP/VP

SocioFactor s.r.o.

Daliborova 631/22, Ostrava - Mariánské Hory

GPS: 49.8262444N, 18.2552472E

Zobrazit na mapě
Lektoři kurzu
Bc. David Tichý, DiS.
Kontaktní osoba
Bc. Jana Škorňoková
skornokova@sociofactor.eu
+420 774 420 700

Přihlášení na kurz

Dostupné kapacity

Obsazenost

2/20

Obecné informace

Fakturační informace

Samoplátce

Organizace

Nahoru